Tlachání

Je po Vánocích a v zasněžený Praze sedám na devítku a jedu směr Žižkov. Praha má krásnou ladovskou atmošku, jak je zas po letech plná sněhu. Ta se za chvilku vytratí, až se ze sněhu stane roztátá břečka. Padá na mě nostalgie, když procházím ulicí, kde jsem dřív bydlel. Teď si to každopádně štráduju do Planety Žižkov, kde se...

Ahoj, máte se? Díky za optání, já taky. Nedávno mi řekl jeden člověk, ať píšu. Že prý mám dar. Jakoby, nevím, ale děkuji a beru to, jako kompliment a motivaci. Nemyslím si, že se dá mluvit úplně o daru, ale píšu rád.

Vůbec nevím, jak to začít. Nebo co se v té scéně děje teď? Teď možná není správně slovo. Nejspíš se to děje už od začátku, vždycky to tady bylo a očividně pořád je a bude. Ale teď to nějak graduje. Co veškerá ta zlost, rasistickej puch a nenávist vůči všemu "jinému"? Mám potřebu se k tomu nějak vyjádřit.

První rozhovor na Predatorovejch Kydech! Ty vole, tak to je jinej bulvární plátek. Myslel jsem, že už to snad nikdy nedotáhnu na takovou úroveň, abych s někým udělal rozhovor a najednou se to stalo. Pražská kapela Brighter Days vydala minulý týden dlouho připravované album Walk a tak jsem si říkal, že bychom to měli trochu vokecat a nějak se...

Tuhle větu řekl Jack Sparrow v Pirátech z Karibiku. A taky se tak jmenuje jedna z největších moderních kapel současnosti. Buď je milujete, nebo nenávidíte. Bring Me The Horizon podle mě aktuálně nejdiskutovanější jméno. Nebo jedno z nich. Teď v pátek vydávají mega očekáváný album, tak tu kapelu pojďme trochu omrknout.

Rap a kejtry

16.10.2020

Zvláštní období ten podzim. Sedím doma s koronou a vymejšlím, co tvořit. Jak ten čas, kterej musím trávit nechozením do práce, využít efektivně. A pak jsem si vzpomněl. Vždyť já tady mám Predátorovy kydy a už skoro dva měsíce jsem tam nic nenapsal! A o rapu už chci dlouho něco napsat.

Směju se, ale srandu si nedělám
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky